Jaki będzie najlepszy sposób na problem z potencją?

Wszelkiego rodzaju tabletki, które pomagają uporać się z problemem impotencji są dostępne w aptekach bez recepty, a w ich składzie znajdziemy, między innymi wyciągi z cytrynka chińskiego oraz buzdrygabka ziemnego. Prócz tego, że za ich przyczyną pojawia się wzwód, to również intensyfikują one doznania seksualne. Bardzo często problem impotencji jest skutek przyczyn organicznych, na przykład ciśnienia tętniczego, czy też innych dolegliwości. 

Jak pozbyć się problemu impotencji?

1. Wizyta u lekarza

Żeby móc skutecznie uporać się z problemem impotencji, należy udać się do lekarza, który postawi diagnozę przyczyny tego schorzenia. Pomimo tego, że jest to bardzo wstydliwą dolegliwości, to jednakże warto udać się do specjalisty, a konkretnie do urologa, który przeprowadzi odpowiednio wywiad, wykona profesjonalne badanie fizykalne, zbada poziom cukru we krwii, ilość testosteronu oraz wykona USG prostaty.

2. Dieta na potencję 

Zanim diagnoza zostanie postawiona, problem impotencji można spróbować rozwiązać samemu, poprzez zmianę trybu życia, zastosowanie specjalnej diety na potencję może przynieść oczekiwane rezultaty. Zasadami diety na potencję jest ograniczenie spożywanego cukru, regularne picie mleka, wybór tłuszczów roślinnych zamiast zwierzęcych, częste spożywaniem owoców morza oraz białej, jak również zmniejszenie ilości czerwonego mięsa w diecie.

3. Psychoterapia 

Nierzadko okazuje się, że problem z potencją leży u podłoża psychogennego, a w takim wypadku zalecana jest psychoterapia, która zazwyczaj przeprowadzana jest indywidualnie. Ma ona ja celu pozbycie się stresu, który może być związany ze zbliżeniem seksualnym. Niekiedy przeprowadzana jest psychoterapia wraz z partnerką.

4. Farmakoterapia

Jeżeli przyczyna impotencji ma inne podłoże, czyli związana jest na przykład z dolegliwościami układu krążenia, problemami hormonami, czy też innymi tego typu dolegliwościami i w takich sytuacjach zalecana jest zwłaszcza poprawa ogólnej kondycji zdrowia, a następnie stosowana jest terapia farmakologiczna.

Jakie są sposoby walki z impotencją?

1. Leki doustne 

Zdecydowanie największą popularnością cieszą się leki doustne, jakimi są fosfodiesterazy typu 5, które w swoim składzie posiadają cytrynian sidenafilu, wardenafilu czy też tadalafilu. Leki te można uzyskać tylko i wyłącznie na receptę. Działają one w ten sposób, że powodują hamowanie rozkładania tlenku azotu II oprzeć blokowanie enzymu, który odpowiada za cały ten mechanizm. Dzięki temu, że rośnie stężenie tlenku azotu II, to powstaje większy rozkurcz naczyń krwionośnych oraz znaczniejszy napływ krwi do ciał jamistych prącia, przez co dochodzi do wzwodu. Bez wątpienia ogromnym atutem tych właśnie leków jest to, że są one bezpieczne, a organizm dobrze je toleruje.

2. Zastrzyki 

Kolejną formą aplikowania leków na problemy z potencją są wstrzyknięcia do ciał jamistych prącia. Zastrzyki takie każdy pacjent musi wykonywać samodzielnie przed odbywaniem stosunku, co może na dłuższą metę być bardzo kłopotliwe.

3. Terapia hormonalna

Następną metodą walki z impotencją jest wdrożenie specjalnej terapii hormonalnej, podczas której androgeny podawane są doustnie, domięśniowo, czy też doskórnie.

4. Alternatywne metody walki z problemem impotencji 

Do alternatywnych metod zaliczyć możemy, na przykład wszczepienie specjalistycznych aparatów próżniowych zewnętrznych, operację naczyń członka, czy też wszczepienie specjalnie skonstruowanych protez. W obecnych czasach bardzo rzadko stosowane jest leczenie chirurgicznie, ktore stosowane jest zwłaszcza wtedy, jeżeli pacjent jest oporny na zastosowane leczenie hormonalne, farmakologiczne, psychoterapię, czy tez inne formy leczenia impotencji. Aktualnie na rynku możemy spotkać rożnego rodzaju ziołowe preparaty lecznicze, które mają na celu poprawę potencji. Ich ogromnym plusem jest to, że są one dostępne bez recepty i obecnie cieszą się ogromna popularnością z tego wzgledu, że są łatwo dostępne i nie trzeba iść do lekarza, żeby uzyskać receptę na ich zakup. Ich minusem jest to, że mogą okazać się nieskuteczne.

Treść utworzona na podstawie https://www.aptekakamagra.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *